Prawo Pracy dla HR

Prawo Pracy dla HR

13
Kup teraz 790.00 PLN

Szkolenie Prawo Pracy dla HR to idealne szkolenie dla

  • Pracowników działów kadr i płac
  • Specjalistów działu kadr i płac
  • HR Business Partnerów
  • Menedżerów, którzy na co dzień zarządzają pracownikami
  • Szefów działów personalnych
  • Pełnomocników ds. personalnych
  • Wszystkich osób, które chcą nabyć praktyczną i nietuzinkową wiedzę z prawa pracy

Prowadząca

 

 

Monika Drab, radca prawny od 2004 roku, właściciel Kancelarii Radcowskiej M.D. Legal Solutions. ekspertka Business Center Club.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako prawnik w Komisji Nadzoru Finansowego a także będąc zastępcą Dyrektora Zespołu Kontroli Wewnętrznej i Finansowej w Agencji Prywatyzacji, jak również zasiadając w radach nadzorczych spółek prawa handlowego, takich jak: Daewoo Engineering & Construction Poland Sp. z o. o., Pilmet S.A., Huta Szkła Ujście S.A. i wiele innych.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm, specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie pracy, restrukturyzacjach, reprezentuje strony w licznych postępowaniach sądowych - jest procesualistką. Jest autorką bardzo poczytnego bloga dla kadry zarządzającej Odpowiedzialność Członka Zarządu. Szkoli ponad 3000 managerów rocznie.

Specjalizuje się w doradztwie i ochronie prawnej na rzecz kadry zarządzającej. W 2019 r. została też ekspertką Business Centre Club ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych.

Specjalizuje się w doradztwie i ochronie prawnej członków zarządów w zakresie ich odpowiedzialności cywilnej, karnej i finansowej. W szczególności za: decyzje biznesowe, działanie na szkodę spółki, długi i zobowiązania spółki.

Wśród Uczestników jej szkoleń są m.in: NBP, Polska Spółka Gazownictwa, ING, PKO BP, BRE Bank, Polkomtel, UPC Polska, Orange, Computerland, Wincor Nixdorf, Sygnity, KPMG, Deloitte, Pricewaterhause Coopers, PKN Orlen, KGHM, Twoja Energia, ENERGA, Trumpf Polska, La Lorraine Polska, Swarovski Global, Business Services i setki innych.

Posiada także licencję doradcy restrukturyzacyjnego NR 1616, co daje jej kompetencje wykonywania czynności nadzorcy, zarządcy ale także syndyka w postępowaniach upadłościowych, może prowadzić i zawierać układy restrukturyzacyjne.

Od 1999 r. szkoli kandydatów na biegłych rewidentów z zakresu prawa, banki i inne instytucje osiągając zawsze najwyższe noty od Uczestników.

Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.

Akceptuję