Dlaczego webinar taxfin ?

Jesteś księgowym, dyrektorem finansowym, finansistą, doradcą podatkowym, menedżerem czy właścicielem firmy? A może sam rozliczasz się z podatków i chcesz być na bieżąco z obowiązującymi przepisami?

Skorzystaj z naszego webinara!

Nasze webinary to godzinna wiedza o podatkach w pigułce. Znajdziesz wśród nich wiedzę o bieżącej ordynacji podatkowej. W ramach szkolenia dowiesz się nie tylko o tym, jak rozliczać podatki, co można traktować jako koszty, ale również dowiesz się o optymalizacji podatkowej, podatkach lokalnych, cenach transferowych. 

Szczególny nacisk kładziemy na zmiany wynikające z Polskiego Ładu - rewolucji podatkowej obowiązującej od 2022 roku, która zmieniła obowiązujący porządek prawny. Dzięki naszym webinarom posiądziesz wiedzę na temat ulgi dla klasy średniej, nowym sposobie rozliczenia składki zdrowotnej, korekty VAT i wielu innych!

Webinary są maksymalnie skupione wokół rozwiązywania problemów, na jakie możemy natknąć się w praktyce. Prowadzą je doświadczeni trenerzy i doradcy współpracujący na co dzień z grupą ADN a przede wszystkim z ADN Akademia – liderem rynku szkoleń w Polsce. 

Dostęp do webinarów masz przez 7 dni. Po jego zakończeniu wysyłamy certyfikat potwierdzający ukończenie naszego webinara i zdobycie praktycznej wiedzy.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Skorzystaj z oferty Taxfin.pl !

Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.

Akceptuję