Opinie uczestników

„Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Spełniło moje oczekiwania, zakres tematyczny zrealizowany, przekaz czytelny, dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie.”


„Bardzo dobre a przede wszystkim praktyczne szkolenie. Zadowolona jestem z zakresu szkolenia jak i przygotowania trenera. Szczególnie uważam, że dla nas księgowych bardzo ważne jest wdrożenie teorii w działania praktyczne, a to było tu przedstawione.”


„Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, profesjonalny przekaz informacji.”


Najlepsze szkolenie na rynku. Dziękuję za umożliwienie mi uczestnictwa w bardzo pożytecznym szkoleniu”


„Jestem bardzo zadowolona z materiałów oraz samego przebiegu szkolenia, zero problemów technicznych, przystępny sposób przekazywania wiedzy przez komunikatywnego wykładowcę z dużą wiedzą. Wszystko na 5 gwiazdek!”


„Rzetelnie przygotowane szkolenie i prezentacja.Nauczyłam się mnóstwa nowych rzeczy o KSEF".

„Super szkolenie zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym. Super wykładowca"

„Wiedza była zaprezentowana w sposób bardzo przejrzysty, poparta licznymi przykładami. Szkolenie było dla mnie wartością dodatnią.”


„To był mój debiut jeśli chodzi o szkolenia online, dlatego na początku miałam trochę wątpliwości, które jak się okazało były bezpodstawne. Super forma nauki, na pewno skorzystam jeszcze z Waszej oferty.”


„Szkolenie bardzo fajne. Platforma jest łatwa w obsłudze i intuicyjna. Bardzo fajną sprawą jest możliwość dyskusji na czacie. Szkolenie pozwoliło mi na spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy.”


„Wszytko super. Pan Górski na 10 a nie tylko na 5. Wszystko mega fachowo.”

Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.

Akceptuję